USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Alsacia Arequipa Arequipa Alsacia Hotel Arequipa Hotel Alsacia Arequipa Arequipa Ελληνικά עברית Hotel Alsacia Arequipa Arequipa 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Hotel Alsacia Arequipa Arequipa Hotel Alsacia Arequipa Arequipa Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Hotel Alsacia Arequipa

Vroegtijdige boeking
2026-09-22
2026-09-23

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

34

Hotel Alsacia Arequipa

 Wi-Fi

WiFi

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Roken niet toegestaan

Rookvrije kamers

 Kindvriendelijk

Ledikanten/ Babybedden

 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Het comfortabele Hotel Alsacia Arequipa is gelegen binnen 900 meter wandelafstand van het Klooster Santa Catalina en op 9-minuten loopafstand van de Calle Santa Catalina. Er zijn een fotokopieerapparaat en een bureau bij het hotel.

Dankzij de welgelegen locatie in de wijk Historical Center ligt dit hotel op een klein stukje lopen van de Plaza de Armas. Gasten kunnen bezienswaardigheden bezoeken zoals de Parochie San Juan Bautista de Yanahuara, binnen 1 km van Alsacia. Dit pand in Arequipa is niet ver van het Vliegtuigpark geplaatst. 7 Esquinas bushalte is binnen 10 minuten te voet van dit hotel in Arequipa.

Sommige kamers hebben een patio, een balkon en een PC. Privébadkamers omvatten leuke extra's zoals een haardroger en handdoeken.

U kunt genieten van de gezonde keuken in Hatunpa vlak om de hoek van Alsacia Arequipa.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Mercado San Camilo
    300 m
  • La Mansion del Fundador
    450 m
  • Historic Centre of Arequipa
    450 m
  • Casa Flora Tristan
    450 m
  • Club FBC Melgar
    700 m
  • Casa Museo Goyeneche
    550 m
  • Iglesia Santo Domingo
    500 m
  • Museo del Banco Central de Reserva
    550 m
  • Casona Editora Peru
    650 m
  • Church of La Merced
    700 m
  • Luchthavens
  • Vliegveld Arequipa
    9 km
  • Treinstations
  • Train Station
    1,8 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Rookvrije kamers
  • WiFi
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Koffiebar
  • Brandblussers

Diensten

  • Roomservice
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje
  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Patio
  • Terras
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Computer op kamer
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 13:00 tot 23:59
Uitchecken: van 09:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Alsacia Arequipa naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Hotel Alsacia Arequipa te komen.
  • Hoe ver is de luchthaven Arequipa van Hotel Alsacia Arequipa?

    Er is een 5 km afstand tussen Arequipa en Hotel Alsacia Arequipa.
  • 🚗

    Vind ik een parkeerplaats in Hotel Alsacia Arequipa?

    Hotel Alsacia Arequipa biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • Is het ontbijt bij de prijs inbegrepen in Hotel Alsacia Arequipa?

    Ja, een Amerikaans ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met Hotel Alsacia Arequipa.
  • 🕗

    Wat is het laatste dat we kunnen van dit hotel in Arequipa uitchecken?

    Klanten van dit hotel in Arequipa moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken.
  • 💵

    Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Arequipa?

    De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Arequipa is $30. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethoden zijn togestaan bij Hotel Alsacia Arequipa?

    Gasten van Hotel Alsacia Arequipa kunnen betalen met Visa, American Express en Diners Club.
  • Kan ik een kamer boeken met een werkplek in Hotel Alsacia Arequipa?

    Ja, sommige kamers hebben een werktafel in Hotel Alsacia Arequipa.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-22
2026-09-23

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Hotel Alsacia Arequipa, Peru

214 Calle Ugarte 214, Arequipa, Peru

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © arequipahotels24.com

All rights reserved